Temel Kozmetoloji ve Anti-Aging Krem Yapımı Kursu

Hepiniz hoş geldiniz! Bu eğitimde temel kozmetolojnin ne demek olduğunu, Anti - Aging krem yapımı konusunun nasıl işleneceğini, bu öğrendiklerinizle ne yapabileceğinizi pazara nasıl gireceğinizi, bu işin mevzuatlarını ve tüm bunları 3 seviyeden oluşan eğitimimizde tecrübeleriyle de bilinen eğitimcilerimizden öğreneceksiniz.

Devamını oku

Zehirlenmeye Yol Açan Sahte Maske Nasıl Anlaşılır ?

Ayşen Hanım eve geldiğinde mide bulantısından kıvranmaya başladı. Ellerini midesine götürürken gözüne kollarındaki şişlik takıldı. Önce panikledi, sonra dışarda geçirdiği tüm günü düşününce yediği bir şeyden zehirlendiğini düşündü. Biraz istirahatten sonra kendine gelmeye başladı. Ertesi gün arkadaşlarıyla buluşmak için evinden çıktı

Devamını oku

Deprem Çantasında Neler Olmalı ?

Tanrılar mı tepişir ? Levhalar mı güreşir ? Açıklanamayan olaylar efsaneleşir. Tanınmayan afetler can kaybı ile sonuçlanabilir ! Ne olduğunu bilmediğimiz bir olay karşısında ne yapabiliriz ki 1. Deprem Nedir ? Depremler en güçlü doğa olaylarından biridir. Depremler yıkıma, yaralanmalara hatta ölüme neden olabilir. Ayrıca bulaşıcı hastalık riskinin artmasına da yol açabilirler.

Devamını oku